Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm

PONAD 100+ OBSŁUŻONYCH PODMIOTÓW

Skontaktuj się z nami

Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią w ciągu jednego dnia roboczego!

Obsługa prawna firm w Łodzi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną firm i spółek, zarówno w formie stałej współpracy, jak i doraźną, dopasowaną do konkretnych bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Zakres naszych usług obejmuje: doradztwo w wyborze optymalnej formy działalności i przeprowadzenie procesu założenia i zarejestrowania spółki; przygotowywanie rzetelnych opinii i analiz prawnych; sporządzanie wszelkiego rodzaju umów korporacyjnych; udział w negocjacjach biznesowych; prowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego, prowadzenie spraw o zapłatę; wsparcie prawne w zakresie zamówień publicznych; reprezentowanie klientów w sprawach przedsądowych i sądowych w szerokim zakresie prawa cywilnego i handlowego.

Korzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej to nieodzowny element prowadzenia niemal każdej działalności gospodarczej. Współpraca z doświadczoną i zaufaną kancelaria adwokacką pomoże Państwu poznać stan faktyczny na gruncie obowiązujące prawa i tym samym właściwie ocenić ryzyko i podjąć najlepszą decyzję biznesową; umożliwi uregulowanie wewnętrznych stosunków w firmie w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia konfliktów i utrzymywać stałą, wysoką jakość zarządzania; będzie stanowiła nieocenione wsparcie przy złożonych negocjacjach z wymagającymi partnerami i doprowadzi do podpisania najkorzystniejszych umów; pozwoli na skuteczną windykację wierzytelności, a w razie trudności finansowych, da szansę na odpowiednio szybką i trafną reakcję.

Obsługa prawna spółek wymaga dogłębnej znajomości różnych gałęzi prawa (także międzynarodowego), przepisów podatkowych i dobrej orientacji na rynku akcji, nieruchomości i innych, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i „trzymamy ręką na pulsie bieżących wydarzeń”. Świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie obsługi prawnej spółek niemożliwe jest również bez wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych – zawsze staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów, szybko analizować sytuację, a zbudowane na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia stanowisko wyrażać w sposób precyzyjny i przekonujący. Zachęcamy do zapoznanie się ze szczegółowym profilem naszej działalności i skontaktowania się z nami w interesującej Państwa sprawie.